Контакт - Тијанџин Da Ју пластични производи Co.Ltd

Контактирајте не

Тијанџин Da Ју пластични производи Co.Ltd.

адреса

F AC Тори адреса: бр.6, Чанг Ксинг патот, индустриската зона на производи од пластични маси, Бао округ Ди, Тијанџин, Кина. 301822

Адреса канцеларија:  1-1-509, Ши Џија Градина, Танг округ Гу, Тијанџин, Кина. 300450

Е-пошта

 

julia@tjdayu01.cn

 

телефон

Whatsapp / Мобилен: 0086-13920622788

WeChat: 13920622788

Skype: tjdayu

Операција за: 854318285

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !