ПВЦ 3 начин топката вентил БС-навој

Краток опис:

UPVC 3-way Ball Valves Brand ATA brand, TIANJIN DAYU PLASTIC PRODUCTS CO.,LTD.Top valve factory in China Material of Body & Disc UPVC Size 1/2″-2″; DN15–DN50 Port type Flow Path T port ABC; or T port BAC, or L port CBA Connection Socket or Threaded Logo ATA, or your OWN logo Seat Material NR (natural rubber for pure water system);EPDM( better for sea water);FPM / PTFE VITON( best for Chemical industry, acid & alkali resistant) Nominal Pressure PN10  ...


 • Порт: Tianjing
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Молк 3-начин Топчести вентили

  бренд АТА бренд, Тијанџин Dayu пластични производи CO., LTD. Топ вентил фабрика во Кина
  Материјал на телото и на диск молк
  големина 1/2 "-2"; DN15-DN50
  Пат порта тип на проток T пристаниште ABC; или Т порта BAC, или L порта ЦБА
  врска Штекер или навој
  Користење на логото АТА, или свој логото
  седиште материјал NR (природна гума за чиста вода систем); EPDM (подобро за морска вода); FPM / тефлонски VITON (најдобра за хемиската индустрија, киселина и алкално отпорни)
  номинален притисок PN10 150psi 125Class
  капацитет на производство 50000 / месец
  Рок на плаќање ТТ / LC, трговија за осигурување
  Сертификат ISO; Извештај од тестирањето; Сертификат за потекло, како што се Кина и Пакистан Договорот за слободна трговија, Кина и Кореа слободна трговија, АСЕАН-Кина зона за слободна трговија ФОРМА Е, Кина-Чиле Договорот за слободна трговија ФОРМА F 
  стандард ANSI / ASTM; БС; JIS; DIN
  гаранција за квалитет 24 месеци
  апликација • вода и третман на отпадни води
  • Хемиска обработка
  • Храна и пијалаци
  • Базени и водни паркови
  • Земјоделство систем за наводнување
  • Аквариум & зоолошката услуги
  • Фармацевтски
  • целулоза и хартија
  • Депонија услуги
  • морска и корозивни средини • Сите проекти поврзани со водата и инженеринг

  Пакување и испорака

  пакување Детали
  1. 3-начин Топчести вентили бидат спакувани во Внатрешна меур пластична кеса или внатрешната кутија еден компјутери;
  2. Надворешниот силна картон со пакување лента;
  3. Ако помалку од товарот сад, а потоа палети со фолија филм;
  4. Ако една полн контејнер, пакување без палети
  Датум на испорака 5-30days по добивањето на одредување на плаќање, до цел количество.
  Вчитување пристаниште Тијанџин пристаниште; Шангај пристаниште; Ningbo пристаниште; Кина порта.

  L-тип на протокот-насока-CBA T-топка-проток-насока-ABC Т-тип на протокот-насока-BAC 3 начин ПВЦ топката вентил


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !