Нафора вентил

Краток опис:

ПВЦ еден диск Нафора пролет вентил Големина: DN80-DN300 (3 "-12") Работен притисок: 6kg / cm2 Материјал: ПВЦ стандарди: GB, DIN зачува простор, лесно да се промени вертикално или хоризонтално вградување SS304 пролет страна стрелка покажува течност насока на тек Одалеченост над 5 пати од пумпа за вода кога инсталација


 • Порт: Tianjing
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  ПВЦ еден диск Нафора пролетта вентил

  Големина: DN80-DN300 (3 "-12")

  Работен притисок: 6kg / cm2

  Материјал: ПВЦ

  Стандарди: GB, DIN

  Се зачува простор, лесно да се промени

  Вертикално или хоризонтално вградување

  SS304 пролет

  Страна стрелка покажува насоката на проток на флуиди

  Растојание над 5 пати од пумпа за вода кога инсталација


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !