FRPP valvula flutur Gear operohet

Përshkrim i shkurtër:

Butterfly Valve with Reduction Gear Drive Material of Body & Disc FRPP/PP Polypropylene Body & Disc Size 2″-20″ Connection Wafer, Lug, Double Flanged Logo ATA, or your OWN logo Drive by Reduction gear drive / hand wheel operated Bare Square Shaft, available for electric/ pneumatic actuator Shaft (Stem) Material 45# Carbon steel; SS304; SS316;  as replacement. Seat Material NR (natural rubber for pure water system);EPDM( better for sea water);FPM VITON( bes...


 • Port: Tianjing
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  video

  Produkt Tags

  Butterfly Valve me Reduktimi Gear Drive

  Material i Trupit & Disc FRPP / PP Polypropylene Body & Disc
  madhësi 2 "-20"
  Lidhje Meshë, Lug, Double Flanged
  Logo ATA, ose logo tuaj
  Drive nga gear Reduktimi makinë / dore wheel operuar
  Bare Square Heshta, në dispozicion për elektrike / actuator pneumatike
  Heshta (Stem) Material 45 # çeliku i karbonit; SS304; SS316; si zëvendësim.
  Seat Material NR (gome natyrale për sistemin e ujit të pastër); EPDM (më mirë për ujin e detit); FPM VITON (mirë për industrinë kimike, acid dhe alkali rezistente)
  Presioni nominale PN10 150psi 125Class
  Kapaciteti i prodhimit 50000 / muaj
  Kushtet e pagesës TT / LC, Assurance Tregtisë
  certifikatë ISO; Raporti provë; Certifikata e Origjinës, si Kinë-Pakistan MTL, Kinë-Kore MTL, ASEAN-China Zona e Tregtisë së Lirë FORMULARI E, Kinë-Kili MTL FORMULARI F 
  standard ANSI / ASTM; BS; JIS; DIN
  Garanci Quality 24 muaj
  Aplikacion • Ujit dhe Mbeturinave i trajtimit të ujit
  • Përpunimi i Kimike
  • Ushqim & Pije
  • Swimming Pools & Parks Water
  • Bujqësia Sistemi i ujitjes
  • Aquarium & Zoo Shërbimi
  • Pharmaceutical
  • Pulp & Paper
  • Shërbimi Deponive
  • Marine & korrozive mjedise • Të gjitha projektet e ujit të lidhura & Inxhinieri

  Paketimi & dorëzimit

  detajet paketim
  1. Meshë valvulave flutur të paketuara në qese plastike Inner flluskë dhe me bordin shkumë apo rast kompensatë;
  2. kuti kartoni e jashtme e fortë me rrip paketim;
  3. Nëse më pak se një peshë enë, pastaj paleta me film përfundojë;
  4. Nëse një enë të plotë, paketim pa paleta
  Delivery Date 5-30days pas marrjes së pagesës poshtë-, deri për të porositur sasi.
  port Loading port Tianjin; port Shanghai; port Ningbo; port China.

  1 2

  3 4

  12


 • Previous:
 • Next:

 • meshë valvulave flutur mund të dyja të izoluar dhe të rregulluar rrjedhjen në një sistem. Këto valvulave punojnë në mënyrë të ngjashme me një valvul topin, duke e lejuar për një ndërprerje të shpejtë kur është e nevojshme. Ata janë pak më të volitshme se valvulave topin të madhësive të ngjashme, dhe gjithashtu të peshojnë më pak, kështu që ata nuk kanë nevojë për sa më shumë mbështetje si valvulave topin. meshë valvulave flutur mund të përdoret në një varietet të aplikimeve, ku presioni i saktë rrjedha nuk është e nevojshme, të tilla si ujitja, përpunimin e ushqimit, përpunimit kimik, prodhimit dhe sistemet hidraulike në shtëpi.

  SHËNIM: Shumica e instalon valvula flutur kërkojnë Fllanxhat dhe një çantë kurvar për instalim.

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !