PVC 3 mënyrë ball-valvul SH fije

Përshkrim i shkurtër:

UPVC 3-way Ball Valves Brand ATA brand, TIANJIN DAYU PLASTIC PRODUCTS CO.,LTD.Top valve factory in China Material of Body & Disc UPVC Size 1/2″-2″; DN15–DN50 Port type Flow Path T port ABC; or T port BAC, or L port CBA Connection Socket or Threaded Logo ATA, or your OWN logo Seat Material NR (natural rubber for pure water system);EPDM( better for sea water);FPM / PTFE VITON( best for Chemical industry, acid & alkali resistant) Nominal Pressure PN10  ...


 • Port: Tianjing
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  UPVC 3-way Ball Valves

  markë Markë ATA, Tianjin DAYU PRODUKTE PLASTIKE CO., LTD. Fabrika Top valvul në Kinë
  Material i Trupit & Disc UPVC
  madhësi 1/2 "-2"; DN15-DN50
  Port type Flow Path T port ABC; ose T BAC port, ose port L CBA
  Lidhje Fole ose Threaded
  Logo ATA, ose logo tuaj
  Seat Material NR (gome natyrale për sistemin e ujit të pastër); EPDM (më mirë për ujin e detit); FPM / PTFE Viton (më të mirë për industrinë kimike, acid dhe alkali rezistente)
  Presioni nominale PN10 150psi 125Class
  Kapaciteti i prodhimit 50000 / muaj
  Kushtet e pagesës TT / LC, Assurance Tregtisë
  certifikatë ISO; Raporti provë; Certifikata e Origjinës, si Kinë-Pakistan MTL, Kinë-Kore MTL, ASEAN-China Zona e Tregtisë së Lirë FORMULARI E, Kinë-Kili MTL FORMULARI F 
  standard ANSI / ASTM; BS; JIS; DIN
  Garanci Quality 24 muaj
  Aplikacion • Ujit dhe Mbeturinave i trajtimit të ujit
  • Përpunimi i Kimike
  • Ushqim & Pije
  • Swimming Pools & Parks Water
  • Bujqësia Sistemi i ujitjes
  • Aquarium & Zoo Shërbimi
  • Pharmaceutical
  • Pulp & Paper
  • Shërbimi Deponive
  • Marine & korrozive mjedise • Të gjitha projektet e ujit të lidhura & Inxhinieri

  Paketimi & dorëzimit

  detajet paketim
  1. 3-Way Ball Valves të paketuara në qese plastike Inner flluskë apo kuti e brendshme një copë;
  2. kuti kartoni e jashtme e fortë me rrip paketim;
  3. Nëse më pak se një peshë enë, pastaj paleta me film përfundojë;
  4. Nëse një enë të plotë, paketim pa paleta
  Delivery Date 5-30days pas marrjes së pagesës poshtë-, deri për të porositur sasi.
  port Loading port Tianjin; port Shanghai; port Ningbo; port China.

  L-type-Flow-drejtim-CBA T-top-flow-drejtim-ABC T-tipit rrjedhjes-drejtim-BAC 3 mënyrë valvul ball PVC


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !