UPVC valvul flutura type dorezës Lever

Përshkrim i shkurtër:

handle lever type plastic wafer butterfly valves have 9 positioning scale tooth, easy to position the angle of the disc and easy to control the water-flow; Blue round cap be free for your own logo; Reinforced keel disc is strong enough for any water pressure; Remove the handle & positioning plate, Gearbox or Pneumatic or Motorized actuator is available。 Butterfly Valve Handle type Brand ATA brand, TIANJIN DAYU PLASTIC PRODUCTS CO.,LTD.Top valve factory in China Type of Connecting do...


 • Port: Tianjing
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  video

  Produkt Tags

  trajtuar lloj levë valvulave plastike meshë flutur ketë 9 pozicionimit shkallë dhëmb, të lehtë për të pozicionuar kendin e disk dhe të lehtë për të kontrolluar e ujit-rrjedhë; kapak blu rrumbullakët të jetë falas për logon tuaj; Përforcuar disk keel është mjaft e fortë për çdo presionit të ujit; Hiq trajtuar dhe pozicionimit pjatë, Gearbox ose pneumatike ose actuator motorizuar është në dispozicion.

  Butterfly Valve lloji Handle

  markë Markë ATA, Tianjin DAYU PRODUKTE PLASTIKE CO., LTD. Fabrika Top valvul në Kinë
  Lloji i lidhur fllanxhë të dyfishtë vegjë meshë
  specifikimet  2 'to8 "; 63mm të 200mm; DN50-DN200
  Materialet e Trupit & Disk UPVC / PVC
  Ngjyra e dorezës Red; E verdhe; Orange; blu; Gjelbër ose Customized
  trajtuar materiale ABS të trajtojë, çelik inox 304 Spring
  Body Color trupi gri dhe disk dhe pjatë pozicionimi
  Presioni nominale PN10 150PSI 125Class
  nxitur nga  trajtuar operuar, veshje operuar, pneumatik dhe motorik actuator
  tip disk përforcuar disk keel, dhe rrjedhin me EPDM dopio vulosjen o-unazë
  Seat Material NR (gome natyrale për sistemin e ujit të pastër); EPDM (më mirë për ujin e detit); FPM VITON (mirë për industrinë kimike, acid dhe alkali rezistente)
  Heshta (Stem) Material 45 # çeliku i karbonit; SS304; SS316, ashtu zëvendësim.
  garantuar cilësinë 18 muaj
  standard DIN ANSI ASTM JIS BS CNS
  Pa pagesë mostër & logo pranueshme Shembull është i lirë; logo është i lirë
  certifikatë ISO; Certifikata e Origjinës, si Kinë-Pakistan MTL, Kinë-Kore MTL, ASEAN-China Zona e Tregtisë së Lirë FORMULARI E, Kinë-Kili MTL FORMULARI F 
  Aplikacion • Ujit dhe Mbeturinave i trajtimit të ujit
  • Përpunimi i Kimike
  • Ushqim & Pije
  • Swimming Pools & Parks Water
  • Bujqësia Sistemi i ujitjes
  • Aquarium & Zoo Shërbimi
  • Pharmaceutical
  • Pulp & Paper
  • Shërbimi Deponive
  • Marine & korrozive mjedise • Të gjitha projektet e ujit të lidhura & Inxhinieri

  Paketimi & dorëzimit

  detajet paketim
  1. Meshë valvulave flutur të paketuara në qese plastike Inner flluskë dhe me bordin shkumë apo rast kompensatë;
  2. kuti kartoni e jashtme e fortë me rrip paketim;
  3. Nëse më pak se një peshë enë, pastaj paleta me film përfundojë;
  4. Nëse një enë të plotë, paketim pa paleta
  Delivery Date 5-30days pas marrjes së pagesës poshtë-, deri për të porositur sasi.
  port Loading port Tianjin; port Shanghai; port Ningbo; port China.

   1 2

  3  5

  4

   12


 • Previous:
 • Next:

 • meshë valvulave flutur mund të dyja të izoluar dhe të rregulluar rrjedhjen në një sistem. Këto valvulave punojnë në mënyrë të ngjashme me një valvul topin, duke e lejuar për një ndërprerje të shpejtë kur është e nevojshme. Ata janë pak më të volitshme se valvulave topin të madhësive të ngjashme, dhe gjithashtu të peshojnë më pak, kështu që ata nuk kanë nevojë për sa më shumë mbështetje si valvulave topin. meshë valvulave flutur mund të përdoret në një varietet të aplikimeve, ku presioni i saktë rrjedha nuk është e nevojshme, të tilla si ujitja, përpunimin e ushqimit, përpunimit kimik, prodhimit dhe sistemet hidraulike në shtëpi.

  SHËNIM: Shumica e instalon valvula flutur kërkojnë Fllanxhat dhe një çantë kurvar për instalim.

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !