UPVC union dyfishtë valvul topin

Përshkrim i shkurtër:

UPVC/FRPP/PPH T/U Ball Valves (True Union Ball Valve) Brand ATA brand, TIANJIN DAYU PLASTIC PRODUCTS CO.,LTD.Top valve factory in China Material of Body & Disc UPVC/FRPP/PPH Size 1/2″-4″; DN15–DN100 Connection Socket or Threaded Logo ATA, or your OWN logo Seat Material NR (natural rubber for pure water system);EPDM( better for sea water);FPM / PTFE VITON( best for Chemical industry, acid & alkali resistant) Nominal Pressure PN10  150psi  125Class Pro...


 • Port: Tianjing
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  UPVC / FRPP / PPH T / U Ball Valve s (vërtetë Bashkimi Ball Valvula)

  markë Markë ATA, Tianjin DAYU PRODUKTE PLASTIKE CO., LTD. Fabrika Top valvul në Kinë
  Material i Trupit & Disc UPVC / FRPP / PPH
  madhësi 1/2 "-4 '; DN15-DN100
  Lidhje Fole ose Threaded
  Logo ATA, ose logo tuaj
  Seat Material NR (gome natyrale për sistemin e ujit të pastër); EPDM (më mirë për ujin e detit); FPM / PTFE Viton (më të mirë për industrinë kimike, acid dhe alkali rezistente)
  Presioni nominale PN10 150psi 125Class
  Kapaciteti i prodhimit 50000 / muaj
  Kushtet e pagesës TT / LC, Assurance Tregtisë
  certifikatë ISO; Raporti provë; Certifikata e Origjinës, si Kinë-Pakistan MTL, Kinë-Kore MTL, ASEAN-China Zona e Tregtisë së Lirë FORMULARI E, Kinë-Kili MTL FORMULARI F 
  standard ANSI / ASTM; BS; JIS; DIN
  Garanci Quality 24 muaj
  Aplikacion • Ujit dhe Mbeturinave i trajtimit të ujit
  • Përpunimi i Kimike
  • Ushqim & Pije
  • Swimming Pools & Parks Water
  • Bujqësia Sistemi i ujitjes
  • Aquarium & Zoo Shërbimi
  • Pharmaceutical
  • Pulp & Paper
  • Shërbimi Deponive
  • Marine & korrozive mjedise • Të gjitha projektet e ujit të lidhura & Inxhinieri

  Paketimi & dorëzimit

  detajet paketim
  1. T / U Ball Valves të paketuara në qese plastike Inner flluskë apo kuti e brendshme një copë;
  2. kuti kartoni e jashtme e fortë me rrip paketim;
  3. Nëse më pak se një peshë enë, pastaj paleta me film përfundojë;
  4. Nëse një enë të plotë, paketim pa paleta
  Delivery Date 5-30days pas marrjes së pagesës poshtë-, deri për të porositur sasi.
  port Loading port Tianjin; port Shanghai; port Ningbo; port China.

  UPVC True Union valvula topin DN65-DN100 UPVC True Union ball valve-DN15-DN50


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !