• UPVC-Butterfly-Valve-with-Reduction-Gear-Drive
 • Butterfly-Valve-Handle-type
 • dayu
 • Висок кредитен стои

  Висок кредитен стои

 • Најдобар квалитет на производите

  Најдобар квалитет на производите

 • Стручна служба систем

  Стручна служба систем

 • 7922223336124c

ЗА НАС

TIANJIN DA ЈУ пластични производи CO., LTD имаат добра продукција и системите за квалитет, CNC стругови и центар за обработка, може да се задоволат потребите на стандардите на ЦНС, JIS, BS, ANSI, DIN.

НАУЧИ ПОВЕЌЕ

Избрана Производи

WhatsApp Online Chat !