• UPVC-Butterfly-Valve-with-Reduction-Gear-Drive
 • Butterfly-Valve-Handle-type
 • dayu
 • Lartë Standing Credit

  Lartë Standing Credit

 • Cilësi më të mirë Produkte

  Cilësi më të mirë Produkte

 • Shërbimi profesional i Sistemit

  Shërbimi profesional i Sistemit

 • 7922223336124c

RRETH NESH

Tianjin DA YU PRODUKTE PLASTIKE CO., LTD kanë prodhimit të përsosur dhe sistemeve të cilësisë, lathes CNC dhe një qendër të përpunimit, mund të përmbushur nevojat e standardeve CNS, JIS, BS, ANSI, DIN.

MËSO MË SHUMË

Produkte Featured

WhatsApp Online Chat !