За нас - Тијанџин Da Ју пластични производи Co.Ltd

за нас

967754653_1982740202

TIANJIN DA YU пластични производи CO., LTD.

TIANJIN DA ЈУ пластични производи CO., LTD., Се фокусира на вентили-производство и вентили-извоз од 2009 година, се наоѓа во област Baodi, Тијанџин, Северна Кина. за 75KM на аеродромот во Тијанџин, и околу 90 километри на Тијанџин Xin Gang пристаниште, транспорт е многу лесен.

Во моментов, ние имаме добра системи за производство и квалитет, CNC стругови и центар за обработка, може да се задоволат потребите на стандардите на ЦНС, JIS, BS, ANSI, DIN. Досега, нашата фабрика има обезбедено различни производи, како што се пеперутка вентилите, проверете вентил, дијафрагмата вентили, портата вентили, топчести вентили, со PVDF, CPVC, молк, ABS, FRPP или PPH материјали и леано железо, не'рѓосувачки челик материјал , и вентили се достапни со активатори, и исто така, снабдување прирабници, цевководни фитинзи, други сродни производи и OEM услуга нудат.

Нашите производи се користат во проекти поврзани со водата и инженеринг, земјоделски наводнување, канализација, aquiculture, аквариум, хемиската индустрија, бродоградба, фармација индустрии и базен, зоолошка градина, воден парк и други области. И нашите производи се извезуваат во повеќе од 60 земји и региони, како во Југоисточна Азија, на Блискиот Исток и Западна Европа, се многу пофален од страна на корисниците.

 Со висок кредитен стои, најдобар квалитет, професионална услуга систем, конкурентна цена политика, брза испорака гаранција, ние искрено со нетрпение очекувам да се воспостави стабилна долгорочна стратешки соработка со вашата ценета компанија.

 Сите вентили и цевководни фитинзи се произведени од страна на бренд-нови добри материјали.

Сите големини се на располагање, со големина од 1/2 "до 20".

Сите стандарди се достапни како DIN, JIS, ASTM / ANSI, БС, Тајван.

ОЕМ и БЕСПЛАТНО ЛОГО се прифатливи


WhatsApp Online Chat !