Rreth Nesh - Tianjin Da Yu Plastic Products Co.Ltd

Rreth nesh

967754653_1982740202

Tianjin DA YU PRODUKTE PLASTIKE CO., LTD.

Tianjin DA YU PRODUKTE PLASTIKE CO., LTD., Të përqëndrohet në valvulave-prodhim dhe valvola-eksport që nga viti 2009, është e vendosur në Baodi Qarkut, Tianjin, veri të Kinës. rreth 75km në aeroportin Tianjin, dhe rreth 90 km në portin Tianjin Xin Gang, transporti është shumë i përshtatshëm.

Aktualisht, ne kemi prodhimit dhe cilësisë së përsosur sistemet, lathes CNC dhe një qendër të përpunimit, mund të përmbushur nevojat e standardeve CNS, JIS, BS, ANSI, DIN. Deri më tani, fabrika jonë ka ofruar një shumëllojshmëri të produkteve, të tilla si valvulat flutur, kontrolloni, valvulat diafragmë, valvola porta, valvulat topin, me PVDF, CPVC, UPVC, ABS, FRPP ose PPH materialeve dhe gize, material çelik , dhe valvulat janë në dispozicion me Aktivizuesit, dhe gjithashtu furnizimin Fllanxhat, pajisje tub, produkte të tjera të lidhura dhe shërbim OEM ofruara.

Prodhimet tona janë përdorur gjerësisht në projekte të ujit të lidhura dhe inxhinieri, ujitjen bujqësore, deponimit të zeza, aquiculture, Akuariumi, industrisë kimike, ndërtimit të anijeve, industritë farmaci dhe pishinë, kopshtin zoologjik, park ujor dhe fusha të tjera. Dhe produktet tona janë eksportuar në më shumë se 60 vende dhe rajone si Azia Juglindore, Lindjen e Mesme dhe Evropën Perëndimore, duke u vlerësuar shumë nga konsumatorët.

 Me nivel të lartë të kredisë, produkte të cilësisë më të mirë, sistemin e shërbimit profesional, politikës së çmimeve konkurruese, garanci të shpejtë ofrimit, ne sinqerisht shpresojmë për të krijuar një afat-gjatë bashkëpunim të qëndrueshëm strategjikisht me famë kompaninë tuaj.

 Të gjitha valvulave dhe pajisje tub janë të prodhuara nga materiale të mira markë-re.

Të gjitha madhësive janë në dispozicion, madhësia nga 1/2 "në 20".

Të gjitha standardet janë në dispozicion si DIN, JIS, ASTM / ANSI, BS, Tajvan.

OEM & LOGO FALAS janë të pranueshme


WhatsApp Online Chat !